O nas

In.House tworzą ludzie z pasją, specjaliści w swoich dziedzinach: prawie, ekonomii, kredytach, nieruchomościach, fotografii, architekturze wnętrz. Nigdy nie działamy w pojedynkę, każdą sprawę rozwiązujemy zespołowo, a naszych Klientów nigdy nie zostawiamy bez pomocy!

In.House Nieruchomości | Kredyty funkcjonuje na zachodniopomorskim rynku od 12 lat, jest dominującym graczem w branży.

W ciągu kilkunastu lat działalności zbudowaliśmy duży, różnorodny zespół specjalistów, którzy oferują wsparcie i wiedzę w różnych obszarach.

Doświadczenie jest kluczowym elementem naszego biura.

In.House Nieruchomości|Kredyty wypracował silną pozycję w branży, a nasi agenci mają cenne umiejętności. Dzięki bogatemu doświadczeniu, biuro może zapewnić skuteczną obsługę klientów w zakresie zarówno sprzedaży, jak i wynajmu nieruchomości. Przeprowadzamy wiele skomplikowanych prawnie, trudnych transakcji.

Nasi agenci sprawnie poruszają się po takich zagadnieniach jak ceny nieruchomości, skuteczny marketing, audyt prawny nieruchomości, home staging, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, fotografia wnętrz.

Świetnie rozumiemy lokalny rynek nieruchomości, dlatego nasza usługa DARMOWEJ WYCENY NIERUCHOMOŚCI i przyjęcie jej do sprzedaży, zawsze skutkuje sukcesem i uzyskaniem świetnej ceny transakcyjnej.

In.House Nieruchomości|Kredyty i jego duży zespół doświadczonych agentów jest zaufanym partnerem dla osób poszukujących usług nieruchomościowych. Działalność biura opiera się na fachowości, profesjonalizmie i kompleksowej obsłudze klientów, dlatego cieszy się renomą na rynku. Potwierdzają to liczne pozytywne komentarze i opinie w mediach społecznościowych i naszych wizytówkach w Internecie.

 

 Klauzula Informacyjna dla obecnych i przyszłych Klientów In.House Nieruchomości & Finanse
 
Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest  In.House  sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Błogosławionego Wincentego Kadłubka 39, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 000889446, NIP: 8522670057, REGON: 388050796
 
Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit b) , c),  f) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu realizacji umowy pośrednictwa. Po wyrażeniu odrębnej zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych  –  odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 ustawy  z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w  wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Administrator danych nie udostępnia danych ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 

Dane  osobowe przetwarzane w celach związanych z realizacją umowy będą przechowywane do czasu  przedawnienia roszczeń. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane przetwarzane przez Administratora obejmują: imiona i nazwisko, adresy, adresy e-mail, numery telefonów oraz w zakresie niezbędnym do świadczenia usług: PESEL, NIP, dane dotyczące dokumentów tożsamości lub dane w nich zawarte. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu lub w związku ze świadczeniem usług przez Administratora.

Dane osobowe są nam przekazywane za pomocą formularza kontaktowego ws. oferty nieruchomości. Dane przekazane nam w ramach formularza zapisu przetwarzane są w celach:
  • uzyskania zgód marketingowych i handlowych,
  • wykonania umowy lub podjęcia działań przed jej zawarciem,
  • udzielania Użytkownikowi odpowiedzi na zadane pytanie,
  • przedstawienia Użytkownikowi oferty, o którą pyta,
  • wysłania użytkownikowi oferty,
Gwarantujemy poufność wszelkich przekazanych nam danych osobowych. Podanie danych jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne do podjęcia akcji, do której przeznaczony jest formularz.

Dane będą przekazywane podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora, obsługę księgową, podmiotom zajmujących się windykacją należności, oraz podmiotom i organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa.

W  przypadku  stwierdzenia,  że  przetwarzanie  danych  osobowych  narusza  przepisy  RODO,  osoba  której  dane  dotyczą  ma prawo  wnieść  skargę  do  Generalnego  Inspektora  Ochrony  Danych  Osobowych  (po  25  maja  2018  r.  –  Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie oznaczonych danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Dane  osobowe będą przetwarzane także w sposób  zautomatyzowany w formie profilowania, o ile użytkownik wyrazi na to zgodę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Konsekwencją  profilowania  będzie  przypisanie  danej  osobie  profilu,  w  celu  podejmowania  dotyczących  jej  decyzji  bądź analizy lub przewidywania jej preferencji, zachowań i postaw.

Z Administratorem Państwa danych osobowych można kontaktować się poprzez adres e-mail: biuro@inhouse.szczecin.pl.