Opinie

Mamy nadzieję, że opinie naszych klientów przekonają Cię, że jesteśmy biurem, którego szukałeś!

zostaw opinię na Facebooku zostaw opinię na stronie

Współpraca z In.House na plus

Współpraca z In.House na plus

Szczerze polecam usługi biura nieruchomości "Inhouse", a szczególnie Panią Karolinę Liszczak, która pośredniczyła w procesie zakupu mojego nowego mieszkania. Jest bardzo zaangażowana, zawsze dostępna, pomocna i kompetentna. Nie było moim planem korzystać z usług biura nieruchomości, trafiłam na Panią Karolinę "przypadkowo", co okazało się być jednak niezwykle pomocne. Przede wszystkim mogłam obejrzeć mieszkanie, które nie było jeszcze dostępne na szerszym rynku, po drugie pani Karolina wspierała mnie na każdym etapie kupna. Szczególnie pomocna była obecność szefowej biura a potem pani Karolina podczas podpisywania aktów notarialnych. Negocjacje ze sprzedającym, ustalania z notariuszem, przeprowadzanie odbioru mieszkania, były znacznie łatwiejsze w ich towarzystwie. Pani Karolina jest godna zaufania, dyskretna oraz sympatyczna. Osoby którym polecam Panią Karolinę, były również bardzo zadowolone.

Polecamy!

Polecamy!

Kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem pani Grażyny Mikołajczak. Bardzo przyjemna współpraca, prezentowane mieszkania trafione w 10-tkę, profesjonalna pomoc na wszystkich etapach zakupu, od negocjacji, przez umowę przedwstępną, aż do notariusza. Polecam!

Andrzej Wereszczuk

Andrzej Wereszczuk

Z biurem In.House zrobiliśmy dwie transakcje. Najpierw sprzedali nasze mieszkanie, a potem szybko znaleźli dla nas nowe. Dokładnie takie, jakie chcieliśmy. Polecam to biuro ze względu na szybkość działania, profesjonalizm i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta.

Beata Wysokińska

Beata Wysokińska

Polecam wszystkich chcącym sprzedać lub kupić mieszkanie. Miałam kontakt oprócz In.House z innymi biurami, ale żadne z nich nie zajęło się tak profesjonalnie sprzedażą mojego mieszkania. Transakcja przebiegła szybko, bez kłopotów. Nie spodziewałam się, że w tak szybkim tempie uda się znaleźć kupca na mieszkanie. Z pewnością w dużej mierze jest to zasługa profesjonalnej agentki.

Maria i Paweł Urbaniak

Maria i Paweł Urbaniak

Pod koniec kwietnia kupiliśmy nasze wymarzone mieszkanie. Pani Ola która była odpowiedzialna za to mieszkanie wywiązała się ze swoich obowiązków celująco. Pomagała przy wszystkich papierach, była zawsze dostępna telefonicznie. Organizacja pracy Pani Oli jak i całego biura oceniamy bardzo wysoko. Wszystko toczyło się w błyskawicznym tempie i bez żadnych nieporozumień. Polecamy bardzo polecamy!!

Daria Kubus

Daria Kubus

Duże podziękowania za zaangażowanie, profesjonalizm oraz pełną i fachową pomoc w sprzedaży domu! Transakcja dzięki temu przebiegła szybko i sprawnie a zawsze uśmiechnięta p.Joanna wprowadziła w tak stresującym momencie jakim jest sprzedaż nieruchomości, atmosferę spokoju i pewności tego co robi, negocjując przy tym bardzo korzystną dla mnie cenę. Dziękuje i szczerze polecam!

Monika Muś-Jurczyk

Monika Muś-Jurczyk

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Szybko, bardzo profesjonalnie, a co najważniejsze od początku do końca wszystko poza moim cennym czasem. Dziękuję przede wszystkim Pani Karolinie, która poświęca się temu co robi bez reszty, z pełnym zaangażowaniem sprzedała moje mieszkanie jednocześnie doradzając w pełnym zakresie:-) Zdecydowanie godna zaufania firma, którą będę wszędzie polecała!!!!!

Marek Pagels

Marek Pagels

Transakcja sprzedaży naszego mieszkania została przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Miła atmosfera jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty tej współpracy.

Weronika Kudyba

Weronika Kudyba

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Dobrze zorganizowane i poważne biuro, które błyskawicznie znalazło mi dokładnie to, czego szukałam. Dziękuję bardzo pani Kasi za pomoc w negocjacjach. Polecam wszystkim.

Daria i Łukasz Żeromscy

Daria i Łukasz Żeromscy

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro In House , które pośredniczyło w sprzedaży mojego domu. Szczególne podziękowania dla Pani Karoliny, która wykazała się 100 % profesjonalizmem podczas prezentacji oraz załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą . Jej ogromne zaangażowanie przyczyniło się do szybkiej sprzedaży domu.

Agnieszka Kocemba

Agnieszka Kocemba

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości a przede wszystkim panią Karolinę ,z którą współpracowałam przy kupnie swojego mieszkania. To osoba pełna zaangażowania w to co robi a robi wszystko od początku do końca. Nie musiałam się o nic martwić załatwiła wszystko.Mieszkanie w Szczecinie kupowałam mieszkając w Skierniewicach Pani Karolina od pierwszej rozmowy wzbudziła moje zaufanie to miła i bardzo ciepła osoba. Dziękuję jej bardzo mocno za pomoc i zaangażowanie w mojej sprawie. Biuro nieruchomości In. House to jedyne biuro (a miałam kontakt z wieloma biurami),w którym zalazłam mieszkanie takie jakie chciałam.Dziękuję Wam bardzo.

Łukasz Deron

Łukasz Deron

Bardzo serdecznie polecam ! Pełen profesjonalizmy ! Nie mogliśmy lepiej trafić.

Bożena i Grzegorz Stolarscy

Bożena i Grzegorz Stolarscy

Bardzo dziękujemy ! Będziemy polecali usługo Państwa Biura wszystkim zainteresowanym.

Marek Sawicki

Marek Sawicki

Chciałbym bardzo podziękować za współpracę z biurem nieruchomości IN HOUSE, które pomagało mi we wszystkich aspektach sprzedaży dwóch nadmorskich nieruchomości. Może zacznę od początku, Wcześniej współpracowałem z innymi biurami chcąc sprzedać nieruchomości nadmorskie. W ciągu dwóch lat współpraca ta okazała się totalnym fiaskiem. Nie będę opisywał szczegółów, ale byłem bardzo zniechęcony i zamierzałem zająć się tym osobiście, ale problem stanowiła dla mnie odległość i czas, który musiałbym na to poświęcić. Ponieważ moi znajomi w tym okresie bardzo szybko sprzedali swój dom, dostałem polecenie do ich biura nieruchomości. Z powodu dużej odległości właściciel biura polecił mi Panią Kasię z biura In House w Szczecinie mówiąc, że nie zna bardziej kompetentnej osoby jeśli chodzi o nieruchomości. Wszystko co powiedział okazało się prawdą, a nawet przekroczyło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm poczynając od sesji zdjęciowej nieruchomości poprzez kontakt, załatwianie wszystkich formalności, negocjacji, doradztwa i osobistego zaangażowania. W ciągu pięciu miesięcy podpisałem umowę przedwstępną na pierwszą nieruchomość, a w ciągu kolejnych pięciu ostatecznie sprzedano dwie moje nieruchomości. Chcę dodać, że osoby, które je zakupiły również są pod olbrzymim wrażeniem standardu zawodowego Pani Kasi. Osobiście, oprócz profesjonalizmu, cenię sobie jakość relacji z osobą z którą współpracuję i pragnę powiedzieć, że było dla mnie olbrzymią przyjemnością móc współpracować z Panią Kasią, która oprócz doskonałej znajomości rynku nieruchomości i wszystkiego co jest z nim związane jest przemiłą i wyjątkową osobą.

Barbara Wojtek Rogowscy

Barbara Wojtek Rogowscy

Pani Katarzyno serdecznie dziekujemy za posrednictwo w sprzedazy mieszkania.Pani zaangazowanie i profesjonalne poprowadzenie transakcji winno byc przykladem dla innych biur. Dziekujemy za podpowiedzi,rady i wyreczenie w wielu urzedach a to wszystko z usmiechem

Maria Ślusarczyk

Maria Ślusarczyk

Pani Kasiu, Bardzo dziękuję za pomoc przy kupnie domku letniskowego. Dzięki Pani transakcja przebiegła szybko, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Takiej współpracy z biurami nieruchomości życzę wszystkim. Pozdrawiam i gorąco polecam biuro In House i Panią Kasię, której fachowość ,zaangażowanie i podejście do klienta zasługuje na najwyższe uznanie.

Józef Witek

Józef Witek

Polecam In.House wszystkim szukającym swojego kąta na ziemi za profesjonalne i życzliwe podejście oraz znalezienie idealnego mieszkania w stanie i lokalizacji zaspakającym moje wymagania

Jadwiga i Czesław Turula.

Jadwiga i Czesław Turula.

Szanowni Państwo! Sprzedając mieszkanie w Szczecinie, skorzystaliśmy z usług Waszego biura, a konkretnie pani Karoliny. Jesteśmy pod wrażeniem jej profesjonalizmu, kompetencji, znajomości i wyczucia rynku nieruchomości. Jej zaangażowanie i sposób prowadzenia transakcji, cenne rady zaoszczędziły nam wiele czasu, co było dla nas bardzo ważne, gdyż mieszkamy ponad 700 km od Szczecina. Uniknęliśmy chodzenia po "urzędach" i instytucjach. Wszystko udało się załatwić podczas jednego wyjazdu, a to dzięki operatywności Pani Karoliny. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Serdecznie dziękujemy.

ANNA I EDWARD

ANNA I EDWARD

Bardzo dziękujemy za sprawne przeprowadzenie łączonej transakcji kupna-sprzedaży mieszkań. Wszystko odbyło się profesjonalnie i szybko (sprzedaż wręcz ekspresowo). Pani Kasiu, jeszcze raz dziękujemy za fachową pomoc, za nieoceniony uśmiech i naturalną serdeczność. Pani Izo, dziękujemy za super-zdjęcia mieszkania :)))

Iwona Morus-Vollmer

Iwona Morus-Vollmer

Pani Karolina Ircha charakteryzuje się: 1. Prawniczą wiedzą merytoryczną pozwalającą na swobodne a nawet "zaczepne" ( podczas negocjacji) poruszanie się w obrebie konkretnych przepisów, ktore to - 2. przepisy owe - potrafi tak wytłumaczyć, że nie byłam zmuszona ani razu prosić o to mojego syna - prawnika; 3. Szybkością działania - odpowiedź na zadane zagadnienie nadchodziła natychmiast (niezależnie od pory dnia czy nocy); 4. Jest wysmienitym strategiem - cierpliwie wyczekuje na odpowiedni moment negocjacji, by efektywnie uderzyć ze zdwojoną mocą; 5. Znajomością psychologii lub ogromną intuicją - optuję jednak przy obu. ( wie z kim i na co może sobie pozwolić, potrafi uspokoić, odwrócić uwagę od zaistniałego i zbytecznego stresu, stanowczo tupnąć nogą, jeśli sytuacja tego wymaga) ; 6. Karolina jest człowiekiem, na którym można polegać. Po kilku z nią kontaktach zdałam sobie sprawę, ze jeśli podjęła się zadania, to zostanie ono wykonane wzorcowo. Różnych macie Państwo klientów, w różnym wieku, o różnych statusach społecznych, o różnych wymaganiach i równie odmiennych upodobaniach. Ja miałam to szczęście mieć WSZYSTKO W JEDNYM! 7. Wzbudziła moje zaufanie do tego stopnia, że przestałam kontrolować przebieg sprawy całkowicie oddając się jej doradztwu. Mogłam wreszcie po problemach z moją niemiecką, zbankrutowaną firmą spać spokojnie. 8. Uważam, że ta dziewczyna marnuje swój potencjał biegając po zapyziałych z brudu klatkach schodowych, na których bezdomni często załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziekuję Pani za to bardzo pozytywne dla mnie doświadczenie.

Małgorzata

Małgorzata

Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi, która pośredniczyła w sprzedaży dwóch mieszkań i zakupu jednego. Pani Kasia w 100% wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem, orientacją na rynku nieruchomości. Zawsze była na czas, serdeczna, uśmiechnięta. Nie ma rzeczy niemożliwych dla Pani Kasi. Polecam gorąco Biuro Nieruchomości IN.House i współpracę z Panią Kasią.

Mateusz Kacprzak

Mateusz Kacprzak

Serdeczne Podziękowania dla Pani Kasi !!! Transakcja sprzedaży naszego mieszkania została przeprowadzona szybko i sprawnie. A to wszystko przez niewiarygodnie profesjonalne, indywidualne podejście do sprawy. Dziękujemy za dopilnowanie dosłownie każdego szczegółu przy sprzedaży , za cierpliwość, okazaną pomoc, wyrozumiałość, opiekuńczość. Z pewnością polecimy Panią Kasie jak i całe biuro IN.HOUSE wszystkim osobom, które szukają profesjonalnego i rzetelnego podejścia do klienta.

Bożena Widera

Bożena Widera

Polecam serdecznie biuro nieruchomości in.house. Dziękuję za profesjonalne podejście i zaangażowanie p.Kasi, która od początku do końca wspierała mnie w sprzedaży mieszkania. Biuro jest warte polecenia za profesjonalizm i pracujący tam zespół. W przyszłości na pewno skorzystam z usług biura. Gorąco polecam

Anna R-B

Anna R-B

Uslugi Pani Kasi z biura in.house polecila mi przyjaciolka. Jako ze mieszkam na stale za granica, zalezalo mi zeby mieszkanie sprzedac z moim minimalnym udzialem. Przygotowana bylam na wiele wizyt zwiazanych ze sprzedaza i na dlugi okres miedzy wystawieniem mieszkania na sprzedaz a podpisaniem aktu. Uslugi biura in.house przerosly moje najwieksze oczekiwania. Pani Kasia byla w stalym kontakie w ciagu calego procesu. Od wizyty ogledzinowej do znalezienia kupujacego nie minal nawet tydzien (przy czym rozumiem ze nie zawsze klimat przewrotu nieruchomosci sprzyja szybkiej sprzedazy, oraz akurat trafilam, ze chetni zalezli sie przy pierwszym podejsciu)! W ciagu wizyty ogledzinowej Pani Kasia wytlumaczyla mi proces sprzedazy w bardzo przyswajalny sposob i zapewnila mi, ze zrobi co w Jej mocy zeby sprzedaz byla jak najmniej klopotliwa. W ciagu 24 godzin od przekazania mieszkania pod opieke Pani Kasi, mieszkanie zostalo profesjolanie zfotografowane i rozreklamowane w internetowych serwisach nieruchomosciowych. Pani Kasia zorganizowala rowniez spotkanie pokazowe. Pani Kasia zalatwila sprawy zwiazane z spoldzielnia mieszkaniowa i urzedem miasta, byla tez przy podpisywaniu aktu notarialnego i przekazaniu kluczy nowym wlascicielom. Oprocz powyzszego, Pani Kasia zorganizowala sprawy ktore wiekszosc agentow zostawila by mnie (jako sprzedajacemu); m. in wywoz starych mebli z mieszkania, transport po Szczecinie w dniu sprzedazy, oraz zalatwienie rezygnacji z dostawy pradu. W ciagu calego procesu czulam, ze i ja (jako klient) i mieszkanie sa pod wysmienita opieka. Bez wahania polecam uslugi biura in.house jako posrednika do sprzedazy mieszkania.

Bożena

Bożena

Polecam serdecznie biuro nieruchomości in house. Dziękuję za profesjonalne podejście i zaangażowanie p.Kasi, która od początku do końca wspierała mnie w sprzedaży mieszkania. Biuro jest warte polecenia za profesjonalizm i pracujący tam zespół. W przyszłości na pewno skorzystam z usług biura.

Anna Fabiszak

Anna Fabiszak

Szczególne podziękowania dla firmy In.House, a w szczególności dla pani Karoliny Ircha za szybko i sprawnie przeprowadzoną transakcję sprzedaży mieszkania. To nieczęste mieć do czynienia z taką uczciwością, przejrzystością działań, profesjonalnym podejściem, życzliwością i opieką ze strony pośrednika. Polecam gorąco i życzę wielu sukcesów oraz powodzenia w dalszej pracy!

Paulina i Kamil

Paulina i Kamil

Dziękujemy Pani Katarzynie Jankowskiej za pomoc w znalezieniu mieszkania i doprowadzenia do finalizacji zakupu. Wsparcie Pani Kasi jest nieocenione! Dzięki niej z łatwością przebrnęliśmy przez gąszcz zawiłych formalności związanych z zakupem oraz wzięciem kredytu. Pani Kasia jest nie tylko profesjonalistką w swoim fachu, ale również posiada przemiłą osobowość odznaczającą się pełnią zaangażowania, cierpliwości i dobrego humoru. Jeżeli, ktokolwiek chce kupić mieszkanie i nie chce się o nic martwić polecamy Panią Katarzynę z firmy In.House.

Paweł Zasadziński

Paweł Zasadziński

Od dawna nie spotkałem na rynku pośrednictwa tak kompetentnej osoby jak pani Katarzyna. Była pomocna od pierwszego spotkania aż do samego końca. Ja to nazywam profesjonalizmem. Zaangażowanie na 100%. To właśnie dzięki pani Katarzynie udało nam się w tak krótkim czasie pomoc z księgami wieczystymi oraz kredytem dla kupujących. Polecam gorąco.

Johanna Grace

Johanna Grace

Bardzo polecamy do współpracy panią Katarzynę Jankowską Pani Kasia jest bardzo konkretną i kompetentną osobą, dodatkowo kreatywną i uśmiechniętą :) zawsze znajdzie dobre rozwiązanie dla obu stron. Polecamy z czystym sumieniem

Aleksander Lach

Aleksander Lach

Zdecydowanie polecam współpracę z In.House. Pani Kasia Jankowska jest profesjonalistką w swoim fachu. Tak jak 4 lata temu pomogła mnie i mojej żonie w kupnie jednego mieszkania, tak teraz świetnie poradziła sobie ze sprzedażą drugiego. Mam wrażenie, że zawsze wychodzi poza pewne ramy i pomaga `nadprogramowo`, za co bardzo dziękuję. Następnym razem również będę wiedział, do kogo się zgłosić

Jagoda Kisielewicz

Jagoda Kisielewicz

Gorąco polecam biuro In.House Nieruchomości&Finanse. Zdecydowanie godne zaufania biuro.

Ola i Elżbieta Nalborskie

Ola i Elżbieta Nalborskie

Bardzo dziękujemy, Pani Kasiu, za tak niewiarygodnie profesjonalną pomoc przy zakupie mieszkania. Było przecież tyle trudności, a dzięki Pani czujności i sile charakteru wszystko się tak dobrze skończyło. Dziękujemy za dopilnowanie dosłownie każdego szczegółu, za wsparcie psychiczne, zrozumienie, cierpliwość, opiekuńczość i wielkie poczucie odpowiedzialności wobec wszystkich stron tej transakcji. Dziękujemy za Pani wiedzę w zakresie nie tylko nieruchomości, ale także finansów oraz dobór współpracowników (mam tu na myśli kancelarię notarialną, która okazała się absolutnie wyjątkowa). Dziękujemy za wzorową organizację wszystkich etapów transakcji, rozplanowanie w czasie, a później bieganie do tych wszystkich okienek we wszystkich urzędach, aż po zarządcę. Czułyśmy się naprawdę bezpiecznie i komfortowo. W życiu nie spotkałyśmy kogoś tak wyjątkowego jak Pani.

Martyna Baczyńska

Martyna Baczyńska

Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa i doradztwa. Z zadań Pani Ola wywiązywała się bardzo sprawnie oraz przede wszystkim rzetelnie. Pracownicy biura są w swoją pracę bardzo zaangażowani oraz uprzejmi. Z czystym sumieniem mogę zarekomedować biuro In House jako bardzo dobre i polecić go przyszłym klientom

Krzysztof Ławrynowicz

Krzysztof Ławrynowicz

Polecam

Małgorzata Radziusz-Sinica

Małgorzata Radziusz-Sinica

Z czystym sumieniem i w pełni świadoma tego, co piszę: Polecam biuro nieruchomości In House. Razem z mężem szukaliśmy mieszkania współpracując z kilkoma innymi biurami. Mimo, że od razu podawaliśmy kryteria wyboru mieszkań oraz mieliśmy załatwioną kwestię kredytu, to żadne z poprzednich biur nie było w stanie zaproponować nam tego, o co prosiliśmy. Przyznam, że lekko załamani i na skraju wyczerpania postanowiliśmy spróbować po raz ostatni i zgłosiliśmy się do biura nieruchomości In House. To była strzał w 10! W jeden dzień Pani Joanna Szmurło przedstawiła nam kilka propozycji mieszkań spełniających nasze kryteria. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu, w końcu zobaczyliśmy mieszkania, które naprawdę spełniały dokładnie wszystkie nasze warunki. Pani Joanna okazała się szalenie kompetentną osobą, to z nią oglądaliśmy mieszkania, mogliśmy zadawać pytania i na wszystkie od razu otrzymywaliśmy odpowiedź. Po prostu wymarzona współpraca. Decyzję, co do wyboru mieszkania podjęliśmy w ciągu 3 dni. Przyznaję, że Pani Joanna okazała się również świetnym negocjatorem i "utargowała" dla nas cenę mieszkania z poprzednimi właścicielami. Niecały miesiąc później wprowadzaliśmy się już do naszego pierwszego wspólnego mieszkania. W załatwianiu wszystkich spraw, tak zwanych "papierkowych" zawsze mogliśmy liczyć na Panią Asię. W zasadzie to właśnie Pani Asia jeździła, załatwiała, poświęcała czas, dostarczała dokumenty do podpisu do nas i znowu zawoziła gdzie trzeba. Towarzyszyła nam również w kancelarii notarialnej. Naprawdę, jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką otoczyło nas biuro nieruchomości In House oraz Pani Joanna Szmurło i będę zawsze polecała właśnie to biuro do współpracy!!! Wszystko było od razu jasne, klarowne, wytłumaczone przy pierwszym spotkaniu. W innych biurach nieruchomości, kiedy miało już dojść do podpisania aktu notarialnego, nagle dowiadywaliśmy się o jakiś "ukrytych kosztach", które musimy pokryć poza prowizją dla biura. W przypadku współpracy z In House nic takiego nie miało miejsca! Żadnych ukrytych kosztów, żadnych haczyków! Polecam w 100%!!! Bardzo serdecznie pozdrawiam całą załogę biura nieruchomości :). P.S. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób zastanawia się nad szukaniem mieszkania/domu przez biuro nieruchomości, bo wiąże się to z dodatkowymi kosztami w formie prowizji. My też na początku tak myśleliśmy. Jednak, gdy zgłosiliśmy się do biura nieruchomości In House, szybko zrozumieliśmy ile dzięki zapłaceniu prowizji dla pracownika zyskujemy. Nie musieliśmy tracić czasu, ani pieniędzy na dojazdy, prowadzić wielu rozmów, negocjować, brać wolnego w pracy żeby coś załatwić. Do tego byliśmy bardzo spokojni, że wszystko jest w dobrych rękach i na bieżąco informowani o postępach w naszej "sprawie" :). Nie żałujemy swojej decyzji i w przyszłości również skorzystamy z usług biura nieruchomości In House!!!

Michał Guz, Szef Działu Rozwoju NETTO

Michał Guz, Szef Działu Rozwoju NETTO

Od dwóch dekad poruszam się po rynku nieruchomości komercyjnych, często korzystam z usług pośredników - biur nieruchomości i wolnych strzelców. Do obsługi prywatnych zleceń wybrałem biuro In.House, któremu na przestrzeni kilku miesięcy powierzyłem dwie transakcje. Ujęło mnie indywidualne podejście do klienta, dokładne określenie jego potrzeb, ram i sposobu współpracy oraz szybkie, a co najważniejsze dyskretne i bardzo nieuciążliwe przeprowadzenie przez proces nabycia i sprzedaży nieruchomości. Od początku do końca transakcji czułem wsparcie brokera, któremu w pełni zaufałem, i który ujął mnie swoim profesjonalizmem. Szczerze polecam współpracę z In.House.

Karolina Łozecka

Karolina Łozecka

Za pośrednictwem In. House sprzedaliśmy mieszkanie. Kluczem sukcesu była pani Joanna Szmurło, która podeszła do sprawy profesjonalnie. Pani Joanna jest cierpliwą, punktualną i przesympatyczną osobą. Dzięki temu nasza współpraca układała się. Serdecznie Polecamy! :)

Robert Majchrzak

Robert Majchrzak

Fachowa obsługa. Profesjonalni pośrednicy !!!

Alicja Fabisiak

Alicja Fabisiak

Polecam wszystkim ,swietna ,profesjonalna obsluga. Bez nich nic by sie nie udalo:) Polecam serdecznie!Nie ma nic lepszego jak wlasne,wymarzone M:)

Jacek Dudzik

Jacek Dudzik

Gorąco polecam firmę In House , szybko znalazłem super mieszkanie, agenci oferują pomoc podczas podpisywania umów, negocjują ceny , dziękuję bardzo za pomoc.

Grzegorz Cor

Grzegorz Cor

Agentki lepsze od James`a Bonda.

Mateusz Kasprzak

Mateusz Kasprzak

Profesjonalne Biuro :D Polecam Serdecznie

Krzysztof Drąg

Krzysztof Drąg

Najlepsze biuro nieruchomości z jakim miałem dotychczas do czynienia. Profesjonalizm od początku do samego końca załatwienia ostatnich formalności. W przyszłości na pewno będę korzystał wyłącznie z usług biura In House, a osobom które szukają agenta zaangażowanego w zlecenie szczerze polecam agentki z biura In House.

Paul Thomas Molyneaux

Paul Thomas Molyneaux

Very friendly, flexible and professional service. Nothing was too much trouble.

Kuba Wielądk

Kuba Wielądk

Polecam biuro i w szczególności Panią Martę Onyszk. Szybko i sprawnie pomogła mi w zakupie mieszkania oraz w uporaniu się z całą papierologią. Zawsze dostępna pod telefonem, była świetnym pośrednikiem pomiędzy mną, a sprzedającym. Dzięki temu cały proces upłynął bardzo sprawnie i bezproblemow! Polecam na przyszłość!

Mirosław Ponichtera

Mirosław Ponichtera

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Dominiki Tkacz. Szybko i sprawnie, miła i profesjonalnie wykonana praca. Polecam!

Grzegorz Baumgart

Grzegorz Baumgart

Polecam biuro In.House, a w szczególności Panią Katarzynę, która pomogła mi w krótkim czasie sprzedać mieszkanie. Współpraca z Panią Kasią była czystą przyjemnością - świetny kontakt, zaangażowanie, fachowość, atmosfera - wszystko na plus. Nie musiałem absolutnie o nic się martwić, zostałem wzorowo poprowadzony przez cały proces sprzedaży nieruchomości - czułem się zaopiekowany, nie musiałem przejmować się jakimikolwiek formalnościami. Jest to ogromny komfort, wygoda i oszczędność czasu. Polecam szczerze, każdemu kto szuka rzetelnego biura nieruchomości i chce oszczędzić czas oraz nerwy związane z całym procesem kupna/sprzedaży nieruchomości.

Zadowoleni klienci

Zadowoleni klienci

Jesteśmy bardzo zadowolone z pracy biura In.House. profesjonalne podejście pani Dominiki pozwoliło nam na zamieszkanie w wymarzonym miejscu. Szczerze możemy polecić.

Adam Watrak

Adam Watrak

Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o współpracy z Państwa biurem. Współpraca z Panią Eweliną okazała się strzałem w 10 i w bardzo krótkim czasie sprzedała moje dwie nieruchomości - szczerze mówiąc byłem zaskoczony szybkością sprzedaży, co pokazuje , że pracują tam profesjonaliści ukierunkowani na cel. Bardzo skutecznie z zaangażowaniem i kulturą osobistą przeprowadziła nas przez wszystkie etapy transakcji, nawet zawiłe szczegóły transakcji zostały wytłumaczone a ewentualne problemy formalne i biurokratyczne rozwiązane. Zdecydowanie polecam jeśli chcesz sprzedać nieruchomość. Najlepsze biuro nieruchomości w Szczecinie - a współpracowałem z wieloma.

Tomek i Dagmara

Tomek i Dagmara

Serdecznie polecamy i za razem dziękujemy. W końcu mamy swoje wymarzone mieszkanie. ❤ Świetny kontakt, expresowe działanie i przede wszystkim profesjonalizm! Pozdrawiamy

Agata nakielska-Nowak

Agata nakielska-Nowak

Porządne biuro. Wszystko załatwione jak trzeba. Dziękujemy Pani Izie za pomoc w dopełnieniu formalności bankowych, oraz jak najszybszym sfinalizowaniu transakcji. Dziękujemy również Pani Marcie za pomoc w załatwieniu wszystkich spraw notarialnych a także za dobry kontakt zarówno ze sprzedającym i kupującym. Polecamy biuro z czystym sumieniem i życzymy Pani Izie i Pani Marcie dalszych sukcesów.

Kamila Domańska

Kamila Domańska

Szybko i bardzo sprawnie sprzedaliśmy mieszkanie. Łatwy kontakt, dyspozycyjność, uprzejmość. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

Arkadiusz Wojciechowski

Arkadiusz Wojciechowski

"Polecam serdecznie współpracę z In.house . Wszystko rzeczowo wyjaśnione, dbałość o interes klienta oraz bezproblemowy kontakt.

Katarzyna Kusak

Katarzyna Kusak

Z przyjemnością polecam Biuro Nieruchomości IN HOUSE, jako osoba, która kilka dni temu zakończyła transakcję sprzedaży nieruchomości. Od początku współpracy wszystko układało się świetnie. Kontakt z agencją był nieustanny, wszystkie informacje były na bieżąco aktualizowane i systematycznie. Czułam się zaopiekowana, w pełni o wszystkim poinformowana i dodatkowo właściwie kierowana, by nieruchomość udało się dobrze zaprezentować, ciekawie opisać i sprawnie zmierzać ku transakcji sprzedaży. Do zakończenia sprzedaży doszło szybciej niż mogłam przypuszczać! Wszystko załatwione bezstresowo, fachowo i na najwyższym poziomie. Dołączam do grona zachwyconych Klientów Biura Nieruchomości IN HOUSE i polecam kontakt i podjęcie współpracy każdemu, kto myśli o sprzedaży bądź kupnie nieruchomości

Ewa Wołoszyn

Ewa Wołoszyn

Chciałam bardzo podziękować Pani Marcie Onyszk za ogromne zaangażowanie się w sprawie sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo odpowiedzialna osoba, która trzyma rękę na pulsie od początku zawarcia umowy aż do finału. Pani Marto jestem bardzo z Pani zadowolona. Dziękuję za wszystko. Trafiłam na bardzo dobre biuro Nieruchomości. Pozdrawiam serdecznie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Piotr Purzycki

Piotr Purzycki

Pani Marto, dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania. Było szybko, profesjonalnie i bezproblemowo. Przydały się wszystkie rzeczowe porady. Aż żałuję, że nie mam jeszcze jednego mieszkania do sprzedania. Na pewno będę Panią polecał w sytuacji kiedy ktoś będzie chciał sprzedać lub kupić nieruchomość. Życzę więcej tak zadowolonych klientów!!

Marianna Marszał

Marianna Marszał

Z przyjemnością polecam Biuro Nieruchomości In. House. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Dzięki Pani Ewelinie od początku czułam się zaopiekowana. Pani Iza profesjonalnie zajęła się sprawami finansowymi. Mimo sezonu urlopowego wszystko przebiegło sprawnie, a obie Pani wykazały się pełnym profesjonalizmem.

Zadowoleni klienci.

Zadowoleni klienci.

Jesienią 2020 roku podjęliśmy z mężem decyzję o zmianie mieszkania. Oglądając oferty telefonowaliśmy do różnych biur w celu otrzymania dokładniejszych informacji. W zasadzie dopiero po nawiązaniu kontaktu z Panią Karoliną Liszczak odnieśliśmy wrażenie zainteresowania naszymi problemami. Po wspólnym obejrzeniu kilku nieruchomości Pani Karolina doskonale wyczuła, czego tak naprawdę oczekujemy i regularnie podsyłała nam kolejne oferty. Pani Karolina wykazała się przy tym niezwykłą cierpliwością, a Jej znajomość rynku i sprawne poruszanie się w kwestiach prawnych pozwoliło nam na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie zakupu mieszkania. Z czystym sumieniem możemy polecić osobę Pani Karoliny Liszczak.

Kamila Rydzewska

Kamila Rydzewska

Z czystym sumieniem polecam Panią Martę. Podjęła się wyzwania i dokonała niemożliwego.

Dorota

Dorota

Przeglądając oferty dotyczące nieruchomości trafiliśmy do IN.HOUSE , a tam zajęła się nami p. Małgorzata Kacperska – Michniewicz. Od początku dała się poznać jako doskonały fachowiec w swojej branży , ale i również sympatyczny , pogodny, życzliwy Człowiek. Towarzyszyła nam od samego początku do szczęśliwego ` rozwiązania`, a nawet dłużej. Pilnowała procedur , przypominała o powinnościach, w ważnych, decydujących momentach twardo stała za nami – klientami. POLECAM

Władysława Klimczak

Władysława Klimczak

Serdecznie dziękujemy pani Karolinie Liszczak za pomoc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Ujęła nas Pani szczególnie tym, ze potrafi Pani słuchać i trafia Pani w oczekiwania klienta. Podobał nam się Pani profesjonalizm pod każdym względem: punktualność, grzeczność, uśmiech oraz odpowiadanie na każde nasze pytanie. Życzymy Pani samych sukcesów, choć przy takim fajnym podejściu, to jedynie więcej miłych klientów.

Rafał Żak

Rafał Żak

W związku z zakupem działki w Grzepnicy chcę podziękować Pani Angelice za profesjonalną obsługę jako przedstawicielce biura nieruchomości przy całej transakcji. Pani Angelika wykazała się podczas kontaktów pomiędzy stronami wysoką kulturą pracy dbając o zapewnienie wszelkich niezbędnych formalnie dokumentów, a także wysoką znajomością zagadnień związanych z przedmiotem transakcji. Przepływ informacji i dokumentów odbywał się bez najmniejszych opóźnień co zapewniło możliwie szybkie sfinalizowanie umowy przeniesienia. Taka profesjonalna postawa jest godna polecenia gdyż daje stroną poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Anna Sosnowska

Anna Sosnowska

Serdecznie polecam panią Martę, która szybko sprzedała nasze mieszkanie, jest osobą konkretną, operatywną. Z pewnością gdybym sprzedawała po raz drugi mieszkanie wybrałabym panią Martę

Urszula Jurszo

Urszula Jurszo

Miałam przyjemność korzystać z usług Państwa firmy przy okazji wynajmu mieszkania. Osobą pośredniczacą w procesie zalatwiania koniecznych formalności z ramienia Państwa firmy była Pani Marta Onyszek. Pragnę wyrazić swoje słowa uznania dla jej podejścia do tematu. Profesjonalizm, życzliwość, zaangażowanie i uśmiech. Takie podejście do klienta sprawiło, że wszystko przebiegło sprawnie, spokojnie i przyjemnie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Piotr Rodzeń

Piotr Rodzeń

Wszystko sprawnie, szybko i profesjonalnie. Kontakt był zawsze wtedy kiedy był potrzebny. Fachowa pomoc. Wszystko warte prowizji która się ponosi. Jestem zadowolony ze współpracy z biurem In House Nieruchomości

Barbara Krzymkowska

Barbara Krzymkowska

Współpraca z biurem fachowa i efektywna. Wszystko zrobione w 100% spełniając wszelkie oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym, zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży. Dziękuję i polecam.

Ewa Majka

Ewa Majka

Współpraca z Panią Karolina Liszczak to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Skutecznie i szybko pomogła sprzedać mieszkanie. Bardzo pomocna i w stałym kontakcie z klientem informując na bieżąco o postępach realizacji transakcji. Wszystkie niezbędne formalności i dokumenty zalatwione w sposób fachowy. Poczucie bezpiecznej i kompetentnej sprzedaży. Dziękuję za miłą i owocną współpracę

Zadowoleni klienci :) :)

Zadowoleni klienci :) :)

Serdecznie polecamy panią Karolinę Liszczak z InHouse, która jako jedyna, w porównaniu do agentów z innych biur nieruchomości, okazała 100% zaangażowania w sprzedaż naszego mieszkania. Umowę podpisaliśmy zdalnie przez Internet i nie wiązaliśmy dużych nadziei, że akurat to biuro coś ruszy do przodu, ale p. Karolina była zdecydowana i tak zdeterminowana, by nam pomóc w sprzedaży, że pomimo, że umowa nie była na wyłączność, to ona więcej zrobila niż niejeden agent, który miał z nami podpisaną taką samą umowę. Pani Karolina na prawdę się nami zaopiekowała, przyprowadzała klientów z dużą częstotliwością, nawet poświęciła swój czas prywatny w niedzielę i się udało. Sprzedaliśmy mieszkanie po 2-óch nieefektywnych latach borykania się z nieskutecznymi biurami, które tylko podpisywały umowę i nie przyprowadzały klientów. Pani Karolina zawsze pogodna, uśmiechnięta i kompetentna. Nigdy nie ściemniała, gdy czegoś nie widziała, tylko zasięgała opinii i z pewnymi informacjami oddzwaniała do nas. Czujemy się szczęśliwi, że jej praca przyniosła efekty i z czystym sercem polecamy, nie tylko jako agenta nieruchomości, ale wspaniałego opiekuna klienta na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Pani Karolino jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Zadowolony klient

Zadowolony klient

Dla tych co szukają idealnego agenta nieruchomości serdecznie polecam współpracę z Panią Karoliną Liszczak. Cała transakcja została dokonana w bardzo sprawnym tempie, Pani Karolina wszystko zrobiła w 100% spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie i ciągły kontakt sprawiły, że spełniło się moje marzenie o nowych czerech kątach. Dziękuję i polecam serdecznie

Pozdrawiamy Aleksandra i Paweł L.

Pozdrawiamy Aleksandra i Paweł L.

Chcielibyśmy bardzo podziękować pani Marcie Onyszk za opiekę nad całą transakcją sprzedaży naszego mieszkania. Decyzja o jego sprzedaży była bardzo trudna bo wiązała się z tym przeprowadzka do innego miasta. Pani Marta szybko i sprawnie zalatwila formalności i przeprowadziła nas przez drogę od wystawienia oferty do przekazania mieszkania kupującemu. Serdecznie dziękujemy i polecamy współpracę z In House Nieruchomości oraz z panią Martą, nie tylko ze względu na fachowe podejście ale również za ciepłą relację, którą potrafi zbudować z klientem.

Izabela Kaczmarek

Izabela Kaczmarek

Serdecznie polecam współpracę z Panią Marta z biura In House! Pani Marta jest bardzo miła i profesjonalna, stara się pomóc na każdym kroku i zawsze robi wszystko żeby każda strona transakcji była zadowolona. Pozdrawiam

Dawid Zeller

Dawid Zeller

Profesjonalne podejście do tematu sprzedaży mieszkania, dobry marketing w mediach społecznościowych i oczywiście dobry kontakt z agentem. Polecam! Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Oliwia Nowak

Oliwia Nowak

Serdecznie polecam biuro nieruchomości In.House, zajęło się znalezieniem dla mnie idealnego pierwszego mieszkania. Profesjonalne podejście, relacja z klientem oparta na stałym kontakcie, przygotowana na każdy pojawiający się problem i pytanie. Warunki współpracy, prowizja i wszelkie formalności dopasowane do potrzeb klienta. Bardzo dziękuję za pomoc i jeszcze raz szczerze polecam współpracę

Marianna Jaremko

Marianna Jaremko

Skorzystałam z usług Pani Karoliny Liszczak przy sprzedaży mieszkania. Pani Karolina to sympatyczna osoba, była zawsze chętna do pomocy i bardzo zaangażowana w sprzedaż nieruchomości. Pani Karolina zadbała o załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, zawsze była do dyspozycji dzięki czemu cały proces sprzedaży dla mnie, jako klienta, przebiegał bezproblemowo w miłej atmosferze. Bardzo polecam

Aleksandra Więckowska

Aleksandra Więckowska

"Serdecznie polecam współpracę z panią Martą Onyszk każdemu kto szuka dla siebie swojego wymarzonego mieszkania. Pani Marta została mi polecona wśród znajomych i na Facebooku. Współpraca przebiegała bez zarzutu i mimo, iż z powodów osobistych musiałam zrezygnować z zakupu to chciałabym podziękować pani Marcie za zaangażowanie, cierpliwość i profesjonalne podejście. Zawsze pod telefonem, słucha czego klient potrzebuje i szybko reaguje na zmiany potrzeb a ja byłam naprawdę wybredna :) Jeśli będę mogła wrócić do planowania zakupu mojego wymarzonego M to napewno swoje kroki skieruje właśnie do niej. Polecam w 100% biuro nieruchomości In House a w szczególności panią Martę Onyszk."

Wiktor Protas

Wiktor Protas

Dziękujemy Pani Marcie Onyszk - agentce Biura Nieruchomości "In House" za pomoc w zakupie domu i sprzedaży mieszkania. Wszystko wydarzyło się w ciągu miesiąca ;) Niewiarygodne !!! Dziękujemy za życzliwość i ogromne zaangażowanie w tym stresującym dla nas okresie. Pani Marta dopilnowała wszystkich spraw przy przekazywaniu nieruchomości. Czuliśmy się zaopiekowani ;) Będziemy polecać Panią Martę Onyszk za jej kompetencje i profesjonalizm.

Greta W.K.

Greta W.K.

Dopiero co zakończyłam współpracę z Panią Karoliną Liszczak, agentem nieruchomości w Państwa biurze. Cieszę się że było nam dane się poznać. Jest niezwykłą osobą, o wysokiej kulturze osobistej, która widać że lubi swoją pracę. Bardzo pracowita, nie znam też kogokolwiek ze swojego otoczenia tak punktualnego. Odbyłyśmy w ciągu pięciu miesięcy około dwudziestu spotkań z klientami na moje mieszkanie. Mimo że mieszkam na Prawobrzeżu i wiadomo jak jest z dojazdami z i do centrum miasta, żaden klient nie został zlekceważony. Kompetentna, reprezentowała mój interes w sposób nienaganny, A co najważniejsze i od tego powinnam zacząć, znalazła mi mieszkanie moich marzeń. Acha, jeszcze jedno, cierpliwa, zawsze mająca czas również w dni wolne od pracy, często to była nawet niedziela. Serdecznie polecam tę Panią, powiem też że w pewnym stopniu żałuję że współpracę zakończyłyśmy, bowiem spotkania z Panią Karoliną były dla mnie czystą przyjemnością.

Urszula i Wiktor Protas

Urszula i Wiktor Protas

Dziękujemy Pani Marcie Onyszk - agentce Biura Nieruchomości "In House" za pomoc w zakupie domu i sprzedaży mieszkania. Wszystko wydarzyło się w ciągu miesiąca ;) Niewiarygodne !!! Dziękujemy za życzliwość i ogromne zaangażowanie w tym stresującym dla nas okresie. Pani Marta dopilnowała wszystkich spraw przy przekazywaniu nieruchomości. Czuliśmy się zaopiekowani ;) Będziemy polecać Panią Martę Onyszk za jej kompetencje i profesjonalizm.

Patrycja G.

Patrycja G.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Karoliną w sprzedaży naszego mieszkania. Zawsze mieliśmy feedback po wizytach i szczęśliwe zakończenie poszło szybko i sprawnie. Pani Karolina ma nie tylko bardzo profesjonalne ale także indywidualne podejście. Serdecznie polecamy i dziękujemy za tak dobra współpracę.

Wiktoria i Marcel

Wiktoria i Marcel

Serdecznie polecam biuro nieruchomości Inhouse i kontakt z Panią Karoliną Liszczak. Zakup mieszkania przebiegł bezproblemowo i bardzo sprawnie. Uzyskaliśmy odpowiedzi na każde nurtujące nas pytania, a mieszkanie, jak również dokumentacja zostały przedstawione bardzo rzetelnie. Wraz z partnerem jesteśmy naprawdę zadowoleni z obsługi. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!

Angelika W.

Angelika W.

Współpraca z Panią Karoliną to czysta przyjemność. Cała transakcja to pełna profeska. Wszystko zapięte na ostatni guziki. Całkowite zaangażowanie i przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Dziękuję i serdecznie polecam.

Małgorzata

Małgorzata

Serdecznie polecam Panią Karolinę do kontaktów i współpracy. Jest ciepłą, miłą osobą, otwartą na oczekiwania klienta. Sprawna i kompetentna w działaniu. Potrafi łagodzić stresowe sytuacje i rzetelnie doradzić. Dziękuję Pani Karolino, wszystkiego dobrego.

Feliks K.

Feliks K.

Jestem zadowolony ze współpracy z biurem nieruchomości In House, a w szczególności z pani Karoliny z jej profesjonalnego i rzetelnego podejścia na każdym etapie załatwiania spraw związanych z zakupem nieruchomości. Firma i usługi godne polecenia . Dziękuję pani Karolino.

filmy video

.

.